plakat dzienotwarty 2024

240201akcjazimaminiaturaAkcja Zima w Sześćdziesiątce odbyła się w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

plakat kiermasz 2023

231110cyprgrupa.jpgW ramach projektu "Jesteśmy razem", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej,
6 listopada 2023 pierwsza grupa nauczycieli rozpoczęła kurs języka angielskiego na Cyprze.

Uczestnikami mobilności zagranicznej są obecnie:
Beata Kalinka, Gabriela Baka, Aleksandra Badźmierowska - Kasznia oraz Elżbieta Stefańska.
Kadra pozyskała możliwość podniesienia własnych kompetencji językowych i osobistych oraz nabycia wiedzy i doświadczeń zawodowych w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku.Nawiązywanie kontaktów zawodowych, możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk we wspólnej przestrzeni językowej przyczyni się do inicjowania i zacieśniania współpracy międzynarodowej naszej szkoły oraz zwiększy jej potencjał w zakresie działań innowacyjnych.

Jesteśmy razem, więc ....  słuchamy się, szanujemy i wspólnie działamy.