Drodzy ósmoklasiści, ósmoklasistki

Zapraszam Was serdecznie w poniedziałek, 15 kwietnia na godzinę 8.00. Spotykamy się w stołówce.

Wy ubrani na galowo, z legitymacją szkolną, wyposażeni w długopisy z czarnym wkładem (niezmazywalne), zaopatrzeni w kanapki (woda będzie).

My z przygotowanymi salami i komisjami w pełnym składzie.

Razem sobie poradzimy !!! Najważniejsze, abyśmy spotkali się WSZYSCY w poniedziałkowy, wtorkowy, środowy poranek.

Czekamy na WAS z niecierpliwością...

Beata Wołkanowska

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

z uwagi na konieczność zapewnienia pełnych składów komisji egzaminacyjnych w najbliższy piątek, 12.04(współpraca międzyszkolna) jak i w nadchodzący poniedziałek 15.04, wtorek-16.04, środę 17.04 w naszej szkole podczas Egzaminu w klasie 8, przy 91% osób strajkujących jestem zmuszona zawiesić zajęcia opiekuńczo - wychowawcze na wymienione dni.

Bardzo, bardzo proszę o zrozumienie i wsparcie nas w tych wymagających chwilach.

Razem sobie poradzimy !!!

Beata Wołkanowska